Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 19.04.2024, 21:15
Головна » 2016 » Серпень » 15 » WU-17: поразка від Білорусі у першому товариському матчі
12:28
WU-17: поразка від Білорусі у першому товариському матчі

У понеділок, 15 серпня, дівоча збірна команда України WU-17 провела перший з двох запланованих товариських матчів проти одноліток з Білорусі. Підопічні Сергія Сапронова поступилися суперницям з рахунком 1:2.

Наші дівчата першими пропустили вже в дебюті гри: Карина Альховік завдала точний удар вже на другому оберті секундної стрілки. «Синьо-жовті» зуміли відігратися ще до перерви зусиллями Юлії Семенюк.

Обидві команди показували яскраву гру і мали низку гольових моментів, але перемога в підсумку дісталася господаркам. Розв'язка сталася за десять хвилин до фінального свистка. Аліна Щербо потужно пробила зі штрафного і тим самим застала зненацька воротаря українок Яну Глух – 1:2.

Наступний свій матч проти білорусок підопічні Сергія Сапронова зіграють 17 серпня, також о 17:00 за київським часом.