Вітаю Вас, Гість · RSS 27.04.2024, 04:17
Головна » 2011 » Жовтень » 4 » Вдалий початок чемпіонату області в Косові+відео
Вдалий початок чемпіонату області в Косові+відео

Косівська ДЮСШ:1 Мілевська Христина,2 Закісяк Богдана(16 Клим Христина 55),3 Ільницька Марія(к),4 Геник Надія (15 Гаврилків Світлана 42),5 Геник Лілія,6 Фіцич Олена(18 Дяконюк Мирослава 60),7 Ткачук Ірина,8 Дреботюк Андріяна(13 Гаврилків Іванна 36),9 Пригродська Ярослава (17 Цвік Діана 24),10 Негрич Вікторія(14 Якимишин Марія 39),11 Мельничук Христина (12 Костинюк Іоліана 31)

ЖФК"Надвірняночка":1 Музиченко Ольга,13 Стельмах Марія,9 Боднарук Надія,11 Харковська Надія,5 Іванків Наталія(2 Тріщук Яна 59),15 Василишин Любов,16 Вайда Володимира (4 Семенюк Христина 50),7 Мельничук Тетяна (к),6 Лайщук Тетяна(8 Настюк Марія 48),10 Чубернат Ірина,14 Чернета Марта

голи:Мельничук Тетяна 31,51,Чернета Марта 32,33,56,Вайда Володимира 42

попередження:не було

Косів зустрів надвірнянську команду гарною приємною сонячною погодою та непоганим футбольним полем на місцевому стадіоні.Надвірнянки приїхали в складі 14 дівчат,восьмеро з яких представляло Надвірнянський коледжу НТУ(директор Р.Нагорний),четверо - школи міста Надвірни та по одному представнику з шкіл с.Чорний Потік та с.Татарів. Перший тайм пройшов у гострій,напруженій боротьбі,з рідкими моментами для взяття воріт.Надвірнянки потроху призвичаївшись до поля,створили декілька небезпечних атак, особливо виділялась на лівому фланзі нестримна дванадцятирічна Тетяна Лайщук,яка могла як мінімум двічі засмутити суперника,але не склалось,а наприкінці першого тайму косівчанки створили дуже небезпечний момент біля воріт гостей,але нападниця господарів з вигідної позиції пробила вище воріт.Після перерви за три перші хвилини другого тайму гру було фактично зроблено.Відкрила лік своїм голам та команди у чемпіонаті області капітан гостей Тетяна Мельничук.Зразу ж двічі потому забиває нападниця ЖФК"Надвірняночки" Марта Чернета.Через деякий час забиває Володимира Вайда,а потім ще по разу Мельничук та Чернета.В кінці другого тайму знову косівська команда створила декілька гольових моментів,але їхні гравці не влучали по воротам або назаваді ставали кіпер гостей Ольга Музиченко та захист і півзахист "надвірняночок"- Марія Стельмах,Надія Боднарук,Ірина Чубернат,Наталія Іванків,Надія Харковська та Любов Василишин.
   Дебютували в складі команди молоді гравці Марія Настюк,Христина Семенюк та одиннадцятирічна Яна Тріщук.
   Наступної суботи 8 жовтня перший домашній матч проведуть наші дівчата в рамках чемпіонату Прикарпаття на стадіоні смт.Делятин.Підопічних Богдана Пинчука приїде екзаменувати один з фаворитів цих змагань Івано-Франківська ДЮСШ №3.Початок матчу об 11:00.

Переглядів: 677 | Додав: tisha | Рейтинг: 0.0/0