Вітаю Вас, Гість · RSS 19.04.2024, 03:37
Головна » 2013 » Вересень » 29 » Україна WU15 – Білорусь WU15 – 1:1
08:45
Україна WU15 – Білорусь WU15 – 1:1

26 вересня свій тренувальний збір закінчила дівоча збірна України U-15. Завершився він контрольним черговим поєдинком проти збірної Білорусі. Нагадаємо, що в першому матчі наші дівчата переконливо перемогли наших сусідів з рахунком 4:1.

Звітний поєдинок наша дружина розпочала не менш активно і вже на 7 хвилині про себе знову нагадала Олена Катериніна, забивши чудовий м’яч в ворота суперника.  Надалі гра перейшла у позиційну боротьбу за центр поля, яке в цей день було дуже важким для обох команд.

Але це не заважало їм демонструвати якісний та технічний футбол.

Другий тайм розпочався атаками білоруських футболісток, які дуже жваво понеслися вперед. І домоглися свого… Вже на 37 хвилині рахунок було зрівняно і все починалося спочатку.

Треба віддати належне нашим вболівальникам, яких в цей день зібралося більше тисячі чоловік.

Це не могло не підбадьорити наших дівчат і незважаючи на втому - довести гру в атакуючому стилі. Нажаль це не вплинуло на кінцевий результат.

Загальним підсумком перебування були задоволені обидві збірні, які вже після матчу, в гарному настрої, залишали чудове місто Тернопіль.