Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 29.03.2024, 08:19
Головна » 2017 » Серпень » 21 » У Волинській області стартував чемпіонат України серед дівочих команд WU-17 у Першій лізі
06:46

21 серпня у селищі Голоби, що за декілька кілометрів від Ковеля Волинської області на стадіоні «Дружба» розпочалися матчі чемпіонату України серед дівочих команд WU-17 у Першій лізі.

Нагадуємо, що фіналісти цих змагань матимуть змогу взяти участь у чемпіонаті України серед дівочих команд у Вищій лізі сезону 2017 року.

У матчі-відкритті зустрічалися команда-новачок - ДЮСШ «Буг» (Сокаль) - та ДЮСШ №3 з Івано-Франківська. Суперниці за весь матч створили лише декілька небезпечних моментів, які можна перелічити на пальцях однієї руки. Нічійний рахунок тримався майже до фінального свистка, проте Надія Бойчук з команди Івано-Франківська була незгодна з цим, і на 45-й хвилині забила, єдиний і, як виявилось у підсумку, переможний м’яч.

ДЮСШ «Буг» (м. Сокаль, Львівська обл.) - ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) – 0:1

Гол: Бойчук (45)

Далі на футбольне поле вийшли збірна Хмельницької області та «Надвірняночка» (м. Надвірна, Івано-Франківська обл.). Перша половина гри пройшла у рівній боротьбі, яка точилася у центрі поля, а за перші 25 хвилин (саме по стільки грають команди (можна пригадати лише один по-справжньому небезпечний момент: Анна Дем’янець пробила в кількох сантиметрах від стійки воріт. Розв’язка у цьому поєдинку наступила вже у другому таймі: футболістки з Надвірної заграли активніше, і змогли дотиснути свого суперника забивши їм у підсумку три м’ячі, які на рахунку Карабінович, Дем’янець та Русінової. Ця звитяга виводить «Надвірняночку» у лідери квартету А.

Збірна Хмельницької обл. – «Надвірняночка» (м. Надвірна) – 0:3

Голи: Карабінович (32), Дем’янець (39), Русінова (44)

У наступній грі зустрічалися фаворит змагань - львівські «Карпати» та команда з Луганської області - «Луганочка-Спартак». У двобої рівна боротьба тривала до першого забитого м’яча. На 11-й хвилині львів’янка Марта Бояновська зі штрафного влучила в «дев’ятку» воріт суперника, а згодом Діана-Дарина Цень та Юлія Рисак (двічі) ще у першій половині гри зняли всі питання про переможця.

У другому таймі продовжилось «побиття» луганчанок, які ще тричі пропустили. Спочатку дубль на свій рахунок записала Бояновська, а потім Діана-Дарина Цень оформила хет-трик, зробивши вагому заявку на перемогу у заліку бомбардирів турніру. У підсумку нищівна поразка луганчанок з рахунком 0:7.

ФК «Карпати» (Львів) – «Луганочка-Спартак» (Луганська обл.) – 7:0

Голи: Бояновська (11, 30), Цень (19, 33, 49), Рисак (20, 25+1)

У заключному матчі першого ігрового дня футболістки з Ковеля протистояли одноліткам з Тернопільської області. У цій грі було все: і незабитий пенальті, і вилучення, і велика кількість нереалізованих моментів. Проте господарки, не дивлячись на всі намагання тернопільчанок у меншості відстояти нічию, вирвали перемогу на останніх хвилинах зустрічі.

«Ковельчанка» (Волинська обл.) – Збірна Тернопільської обл. – 2:1

Голи: Хомук (9), Мякота (42) – Панасик (24)