Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.04.2024, 22:12
Головна » 2013 » Квітень » 25 » Тетяна Лайщук забиває свій перший гол за збірну України U-15
20:00
Тетяна Лайщук забиває свій перший гол за збірну України U-15
Збірна України WU15: результативна нічия у першому офіційному матчі

25 квітня у Мінську свій перший офіційний матч в історії зіграла новостворена жіноча збірна України WU15. Суперницями наших дівчат були однолітки з Білорусі. Гра закінчилася бойовою нічиєю − 4:4 повідомляє прес-служба ФФУ

В першому таймі підопічні Сергія Сапронова виглядали дещо незібрано, чим і скористалися білоруські футболістки. М’яч чотири рази побував у воротах Каріни Дробіної, натомість українки спромоглися відзначитися лише раз.

На другу половину матчу українські футболістки вийшли серйозно налаштованими і володіли ініціативою протягом всього тайму. До кінця гри наші дівчата зрівняли рахунок і, навіть, могли вирвати перемогу, але вдача була на боці господарок. Тож матч, який проходив у форматі два тайми по 35 хвилин, закінчився внічию.

Наступний товариський поєдинок українська збірна WU15 проведе 27 квітня проти тієї ж самої збірної Білорусі.

Білорусь WU15 − Україна WU15  4:4

Україна: Дробіна, Деревенчук, Іванова, Петрова, Татарин, Огаркова, Рибалкіна, Щербак (Лайщук, 45), Теличко (Кумеда, 41), Гриб, Черепаня (Струк, 42).

Голи: Гриб (17, 40, 50), Лайщук (60).