Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.04.2024, 10:06
Головна » 2014 » Квітень » 11 » Надвірнянська ДЮСШ 6:0 Рогатинська ДЮСШ+відеоогляд матчу
09:02
Надвірнянська ДЮСШ 6:0 Рогатинська ДЮСШ+відеоогляд матчу

7-тур ДЮФЛО, 12 квітня
Надвірнянська ДЮСШ - Рогатинська ДЮСШ 6:0 (2:0)
(Дем’янець А.12, 37, 42, Красілич В. 27, Зорійчук Х. 59, Лайщук Т. 60)

Надвірнянська ДЮСШ: Андрусяк Т., Ільницька М., Тріщук Я., Семенюк Х., Шовгенюк М., Жбакова М., Лайщук Т.(к), Красілич В., Зорійчук Х., Дем’янець А., Лукач Р.
запасні: Макарук Х., Шовгенюк А., Худецька І.

Цьогоріч футбольний сезон на стадіоні «Нафтовик» в м. Надвірна відкрили дівчата. Саме в розіграші дитячо-юнацької футбольної ліги області надвірнянкам довелось приймати команду Рогатинської ДЮСШ, а хлопці поїхали до м. Яремче.
Перший момент в матчі виникнув на 4 хв., коли Анна Дем’янець прорвалась по лівому флангу і пробила поруч зі стійкою, але арбітр зафіксував офсайд. На 9 хв. капітан господарок Тетяна Лайщук чудовим пасом вивела на ударну позицію Христину Зорійчук, яка з вигідної позиції поцілила вище воріт. І зразу ж момент у Романи Лукач, але її удар парирувала воротар гостей Марія Сікан. На 12 хв. був забитий перший гол в цьому матчі. Марія Ільницька виносячи м’яч зі своєї половини поля, як виявилось, віддала гольову передачу на Дем’янець, яка обвівши двох захисників пробила повз воротаря у рамку воріт - 1:0 і господарі повели в рахунку. На 15 хв. знову момент у Лукач, але вона пробила повз ворота. На 19 хв. чудову передачу зробила Зорійчук, але Вікторія Красілич не влучила в рамку. На 23 хв. нарешті гості збігали в атаку і Тетяна Запотічна спробувала пробити по воротах, але не влучно. Команда гостей вже трохи освоївшись на половині поля господарів на 24 хв. двічі наносили удари по воротах, але Тетяна Андрусяк впевнено забирала м’яча до рук. На 26 хв. у них вже виникла реальна нагода забити. Запотічна запустила «парашута» і м’яч пройшов в сантиметрах від стійки воріт господарок. На 27 хв. Красілич втекла від двох своїх опоненток, пробила по воротах гостей, воротар парирувала цей удар, але з другої спроби Вікторія все-таки від штанги переправила м’яч у ворота - 2:0 на користь надвірнянок. На останній хвилині першого тайму Дем’янець не змогла переграти Сікан на останньому рубежі. Отож 2:0 і команди пішли на перерву.
На 32 хв. знову момент у Лукач, яка не змогла вдало пробити з вигідної позиції. На 34 хв. вже не вдався удар у Зорійчук. М’яч потрапив у штангу воріт гостей на 37 хв. після удару Дем’янець, яка вже через хвилину змогла відзначитись у воротах суперників з пасу Красілич. Треба відмітити, що м’яч було забито з офсайду, але арбітр цього не помітив і гол таки зарахував. Знову момент у Дем’янець, яка пробила повз воротаря у рамку воріт, але Сікан змогла догнати м’яча майже на ліній своїх воріт. На 42 хв. Лукач, пробиваючи по воротах влучила у воротаря, потім пробила вдруге, але м’яч досить повільно покотився до порожніх воріт, у які його підправила Дем’янець - 4:0. Удар Марти Жбакової На 51 хв. змогла парирувала невтомна Сікач. На 52 хв. Сікан знову врятувала свою команду, заблокувавши удар Зорійчук, яка все ж змогла відзначитись на 59 хв. матчу.Після пасу Лукач сольний прохід Лайщук на 60 хв. матчу завершився голом.6:0-підсумковий рахунок в матчі,завдяки якому надвірнянська команда перемістилась в турнірній таблиці на третю сходинку.

Матч Галицька ДЮСШ – «Колос» П’ядики перенесено на 24 квітня.

Переглядів: 530 | Додав: tisha | Рейтинг: 0.0/0