Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 27.04.2024, 02:32
Головна » 2013 » Березень » 14 » "Надвірняночка-ДЮСШ" на Всеукраїнському турнірі в Івано-Франківську+фото,відео
23:03
"Надвірняночка-ДЮСШ" на Всеукраїнському турнірі в Івано-Франківську+фото,відео
Третій турнір з початку року і знову кадрові проблеми.Недорахувались Яни Тріщук і ще кількох молодих гравців,на ворота стала Христина Семенюк,хоча стояти мала не вона.Знову як і торік відкриваємо турнір,на цей раз матчем з "Освітою" з Маневичів (Волинська обл.).Перший тайм грали досить непогано,першими пропустили,але вдалося зразу зрівняти рахунок.Христина Зорійчук реалізує свій другий момент в матчі 1:1-перший тайм.Хороший результат якщо враховувати,що грали з тогорічним переможцем цього турніру та чемпіоном України з футболу по віковій групі.На початку другого тайму двічі пропускаєм знову,але Зорійчук з пасу Вікторії Красілич скорочує відрив у рахунку-2:3.Але під кінець другого тайму пропускаєм ще тричі хоча мали нагоди забити.2:6-перший матч на турнірі ми програємо-вперше.Наступний матч зіграли з Костопільським ліцеєм,тогорічним чемпіоном України з міні-футболу по цій віковій групі.Перший тайм знову ніби все непогано,пропускаєм першими,але зразу ж Анна Дем"янець з пасу Тетяни Лайщук поновлює рівновагу в рахунку.До перерви Дем"янець мала ще два моменти щоб вивезти свою команду вперед.Але на останніх секундах штрафний в наші ворота і 1:2.Другий тайм знову пропускаєм голи,але свої нагоди мали.У підсумку 1:5-друга поразка на турнірі і з виходом з групи вже все ясно.Останній матч першого ігрового дня проводили з Калуською ДЮСШ.Там вже ніяких проблем не було,але суперник просто відверто був дуже слабкий і це його дебют на таких змаганнях,про що свідчить рахунок матчу-6:0.Відкрила лік своїм голам капітан команди Тетяна Лайщук з передачі Анни Дем"янець,другий м"яч вона ж забиває з асисту Мирослави Шовгенюк.Потім свою індивідуальну майстерність проявила капітан забивши третій м"яч своєї команди.А перед перервою Романа Лукач, спочатку пробиває в штангу воріт суперника,а потім вдало грає на добиванні після удару Шовгенюк.4:0-перший тайм.В другому таймі надвірнянська команда ще двічі вражає ворота калуської команди.В дії була знову Романа Лукач.6:0-суха перемога надвірнянок,відмічаємо хет-трики Тетяни Лайщук та Романи Лукач та дебюти Сніжани Осташук та юної одинадцятирічної Юлії Томин.Другий ігровий день ропочинали знову ми.Суперник львівська ДЮСШ №1 напередодні виграла в себе турнір і була настроєна рішуче.Сама гра вийшла не дуже.Моментів було обмаль з обох сторін.Хоча львів"янки свої два реалізували,а ми жодного.0:2 третя поразка на турнірі.І останній вже стиковий матч провели з Рогатинською ДЮСШ.Створюємо багато моментів мали забивати Дем"янець,Шовгенюк,Лайщук.Остання все таки з другої спроби відкриває рахунок-1:0.Але рогатинські дівчата зуміли забити гол у відповідь.Знову марнують купу моментів Лайщук,Лукач,Шовгенюк хоча треба і відмітити чудові дії на останньому рубежі кращого воротаря турніру,як виявиться на нагородженні, Марії Сікан.Але останнє слово було все-таки за "надвірняночками".Свій гольовий момент Марта Жбакова не змарнувала і принесла заслужену перемогу в цьому матчі "Надвірняночка-ДЮСШ"-2:1.Отже в підсумку тільки 7-мі.Пам"ятною медаллю було нагороджено кращого гравця команди капітана Тетяну Лайщук.
Команда висловлює щиру подяку за підтримку у поїздці на турнір Надвірнянському міському голові Зіновію Андрійовичу та депутату міської ради Богдану Зеленчуку.

Переглядів: 526 | Додав: tisha | Рейтинг: 0.0/0