Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 19.04.2024, 11:06
Головна » 2018 » Квітень » 17 » На Франківщині стартували змагання з футболу серед дівчат до 15 років. Перша нічия.
11:35

16 квітня стартував Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд до 15 років у Вищій лізі сезону 2018. Змагання триватимуть в період з 16 до 20 квітня у с.Вістова Калушського району Івано-Франківської області.

Нагадаємо, що у Вищій лізі грають 8 колективів: 6 кращих команд згідно підсумків сезону 2017 року та 2 кращі команди за результатами виступів у Першій лізі сезону 2018 року. Цьогоріч новачками вищого дивізіону стали футболістки СК "Вишневе" Київської області та збірна Миколаївської області.
Вісім команд було розділено на дві групи, які проведуть по три матчі на стадії групового етапу, а згодом і по одному стиковому матчу з представниками інших груп за відповідні місця у чемпіонаті (1А-1Б, 2А-2Б, 3А-3Б, 4А-4Б).

Перший ігровий день змагань подарував глядачам одразу три нічийних результати і одну мінімальну перемогу. В матчі між представницями з Костополя і Вінниччини та Чернігова і Надвірної рахунок так і не був відкритим - 0:0.
Найрезультативнішим поєдинком став матч ДЮСШ №3 та новачка з Вишневого, які ще у першому таймі на двох забили чотири голи. Незважаючи на результативний футбол в першому таймі, у другій половині зустрічі рахунок так і не змінився - 2:2.
Завершували 1 тур змагань команди з Умані та Миколаївської області. І в цьому поєдинку долю матчу вирішив єдиний гол, який Пантери забили на початку другого тайму - 1:0.