Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.04.2024, 10:51
Головна » 2013 » Листопад » 14 » Команда дівчат Надвірнянського коледжу НТУ вийшла у фінал!
20:54
Команда дівчат Надвірнянського коледжу НТУ вийшла у фінал!

(Музиченко О.,Боднарук Н.-Василишин Л.)

Тяжко дуже починали.Перша четвірка(Чернета,Вайда,Стельмах,Харковська) перший тайм відіграла слабо.Може того,що звикали до покриття і самого спортивного залу.Моментів практично також не створили.
В другому таймі вийшла друга четвірка(Чубернат,Бойко,Музиченко,Боднарук) і зразу ж пропустили гол від вихованки надвірнянського футболу з с.Чорний Потік Любов Василишин,яка вела свою команду вперед.Воротарка Тетяна Андрусяк врятувати не змогла.Але зразу ж вдалося відновити рівновагу в матчі.З пасу Ірини Чубернат відзначилась Ольга Музиченко.Через декілька хвилин,вдало подала кутовий все та ж Чубернат і Надія Боднарук виводить свою команду вперед.До кінця матчу мали ще декілька нагод щоб збільшити перевагу в рахунку,але не склалось.

ІФ ФККК 0:0 ІФ ДК Т і Б

Господарки виглядали впевненіше.Її лідер,по сумісництву гравець ДЮСШ №3, Ілона Винник не реалізувала зароблену пенальку і ще декілька нагод.

НК НТУ 4:0 ІФ ДК Т і Б
(Чернета М.,Глушман А.-3)

Знову початок був ненайкращим.Правда почали вже створювати моменти,але десь тільки на 8 хв вдало розіграли кутовий Володимира Вайда та Марта Чернета і остання відкрила рахунок в матчі. Відбулись зміни в команді:на ворота стала Музиченко,а в другій четвірці вийшла головний голеадор минулих змагань Андріана Глушман і оформила хет-трик у другій половині гри.Перший,поборовшись з суперником забила сама,в другому і третьому їй асистувала Чубернат.

ІФ ФККК 4:4 ІФ КГС і Т
(Винник І.-3,?-Василишин Л.-3,?)

Найцікавіша гра серед дівчат з огляду боротьби на полі.Виблискували лідери обох команд Винник і Василишин,зробивши по хет-трику.Ще по м"ячу забили воротарі обох команд!Закономірна нічия,яка, нажаль, виключила їх з подальшої боротьби за єдину путівку у фінал.

НК НТУ 9:0 ІФ ФККК
(Вайда В.-3,Глушман А.-2,Чубернат І.-2,Стельмах М.,Чернета М.)

Перший гол з пасу Надії Харковської забила Володимира Вайда,другий забила Марта Чернета,третій з кутового зробила гольову передачу Харковська на Марію Стельмах,3-0.Під завісу першого тайму Харковська помогла Вайді оформити хет-трик.Перший тайм 5-0.В другому таймі забивала друга четвірка.Спочатку з пасу Глушман забиває Ірина Чубернат потім вона ж підкараулює помилку суперника і забиває свій другий м"яч в матчі.Зразу ж Андріана Глушман,після того як суперник розвів м"яча в центрі,забирає його і забиває свій 4-й м"яч цього дня.І останній також,виборовши м"яча,забила Глушман,встановлюючи остаточний рахунок в матчі 9-0.

Ілона Винник(ІФ ФККК)

В 5 зоні переможцями стали гравці Бурштинського торгівельно економічного коледжу.Вісім м"ячів забила їхня студентка також надвірнянська вихованка з с.Татарів Тетяна Мельничук.

Переглядів: 507 | Додав: tisha | Рейтинг: 0.0/0