Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.04.2024, 16:20
Головна » 2014 » Квітень » 9 » "Колос" П"ядики-Надвірнянська ДЮСШ-1 : 6+відеоогляд матчу
09:39
"Колос" П"ядики-Надвірнянська ДЮСШ-1 : 6+відеоогляд матчу

ДЮФЛО, 6-тур, 5 квітня

«Колос» П’ядики - Надвірнянська ДЮСШ - 1 : 6(0 : 3)
(? - Ільницька М., Лукач Р. - 2, Дердюк О., Жбакова М., Шовгенюк М.)

Молода команда з Коломийщини робить перші кроки в дівочому футболі нашої області, вперше беручи участь в таких змаганнях. Дівчата стараються в кожному матчі, але досвіду щоб боротись із «старожилами» турніру їм звичайно бракує. Забити бодай один м’яч для них, як то кажуть «за щастя». Але їхній наставник Михайло Кузьмич не засмучується, вірить разом з футболістками, що незабаром буде на рівні боротись з кращими командами Прикарпаття. Але поки, що приходиться програвати.
Вже на 2 хв. матчу перший кутовий біля воріт господарів став результативним. Капітан гостей Тетяна Лайщук спрямувала м’яч у карний майданчик, де спритна Марія Ільницька ударом головою відкрила рахунок у матчі. Цей гол став для неї своїм дебютним за надвірнянську команду. Чудовий початок матчу і рахунок вже 0:1 на користь гостей. На 20 хв. знову подача з кутового від надвірнянського капітана і Романа Лукач переправила м’яч у ворота - 0:2, надвірнянки попереду. Вона ж, до речі, в першому таймі мала ще дві нагоди забити, але забракло точності. На 22 хв. прострільну передачу зробила Марта Жбакова, захисники гостей її не перервали і свій дебютний гол за надвірнянську команду записала на свій рахунок Олеся Дердюк. 3:0 - рахунок 1 тайму.
В другому таймі на 39 хв. п’ядицька футболістка виносячи м’яч попала ним в ногу Христини Макарук, яка як виявилось зробила гольову на Жбакову і остання елегантно перекинула воротаря господарів - 0:4. На 41 хв. в центрі грубо помилився капітан команди гостей і м’яч підхопила №7 «Колоса», яка забила єдиний гол своєї команди в цьому матчі, реалізувавши відповідно і єдиний момент за всю гру - 1:4. На 45 хв. простріл Лукач перехопила Мирослава Шовгенюк, яка з першої спроби пробила правою у воротаря, а потім лівою таки закотила м’яча у ворота - 1:5. Вона мала ще дві можливості збільшити свій бомбардирський рахунок, але виручала воротар команди з П’ядиків.  Під завісу матчу на 58 хв. з передачі Лайщук свій другий м’яч забила Лукач, встановивши остаточний рахунок 1:6 на користь гостей.
В підсумку відмічаємо три гольові передачі капітана команди Тетяни Лайщук, дубль Романи Лукач, хорошу гру інших надвірнянських  футболісток.
Наступного туру - перша домашня гра в 2 колі. До Надвірної приїде Рогатинська ДЮСШ, яка в цьому турі з таким самим рахунком поступилась вдома команді з обласного центру.

Переглядів: 488 | Додав: tisha | Рейтинг: 0.0/0