Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.04.2024, 21:42
Головна » 2014 » Квітень » 27 » Івано-Франківська ДЮСШ №3 4:1 Надвірнянська ДЮСШ+відеогляд матчу
00:45
Івано-Франківська ДЮСШ №3 4:1 Надвірнянська ДЮСШ+відеогляд матчу

Івано-Франківська ДЮСШ №3 - Надвірнянська ДЮСШ - 4:1 (1:0)
(Перевізник Х.3, Мохнач Л. 35, 37, 57 – Дем’янець А. 31)

Івано-Франківська ДЮСШ №3:Івасюк О.,Мохнач Л.(к),Лис О.,Перевізник Х.,Мочарська О., Винник І., Барановська Т. ,Татарин Х.,Бойчук Н.,Кобрин Т. ,Лесів Л.

заміна:Нагорняк К., Васильків Л.,Демчук М., Стасишин О.

Надвірнянська ДЮСШ: Андрусяк Т., Лайщук Т.(к), Ільниц­ька М., Шовгенюк М., Красілич В., Зорійчук Х., Семенюк Х., Тріщук Я., Макарук Х., Лукач Р., Дем’янець А.

заміна: Івасик С., Худецька І., Ільків Д., Ільків М.

Вже за перші 2 хв. матчу двічі небезпечно пробивала по воротах гостей Христина Перевізник - в першому випадку м’яч полетів вище воріт, а з другим ударом впоралась Тетяна Андрусяк. Через хвилину та ж надактивна Перевізник забиває першого м’яча у матчі. Наступний небезпечний момент виник на 10 хв. матчу. Арбітр зафіксував небезпечну гру біля карного майданчику гостей. Штрафний пробивала Ілона Винник, голкіпер надвірнянок не змогла зафіксувати м’яч в руках, але Перевізник на добивання не встигла. Через дві хвилини Тетяна Барановська подачею з правого флангу вивела на ударну позицію Ольгу Лис, але та пробила вище воріт. На 15 хв. надвірнянки провели атаку, яка завершилась ударом головою повз ворота Романи Лукач. Невтомна Перевізник знову прорвалась до воріт футболісток з райцентру на 23 хв. матчу, але її удар відбила ногою Андрусяк. Небезпечно з середньої дистанції пробивала по воротах надвірнянок капітан господарок Любов Мохнач, але на виході впевнено зіграла їх голкіпер. Реальну нагоду на 26 хв. мала нападник гостей Анна Дем’янець,­вийшовши на побачення з голкіпером франківчанок, але остання нейтралізувала її удар. Через хвилину черговий момент у команди з обласного центра, Надія Бойчук з вигідної позиції пробила прямо в голкіпера надвірнянок. 1-0 - рахунок першого тайму, який пройшов за повної переваги Івано-Франківської ДЮСШ №3.

Другий тайм почався з атак надвірнянської команди і вже на 31 хв. Христина Зорійчук вивела на ударну позицію Дем’янець, яка свій другий момент у матчі не змарнувала -1:1. Через хвилину гравець господарок Кароліна Нагорняк невдало пробила по воротах гостей. На 35 хв. Любов Мохнач із штрафного знову виводить свою команду вперед - 2:1. Зіткнення двох гравців у штрафній надвірнянок на 37 хв. і в цьому досить спірному моменті арбітр призначив пенальті, яке і реалізувала Мохнач - 3:1. Свій третій м’яч у матчі Мохнач забиває на 57 хвилині матчу, щоправда перед ударом по воротах м’яч влучив їй в руку, але арбітр цього не помітив.

Дуже великі питання до арбітра по останніх двох м’ячах, забитих господарями. Виглядає досить дивним намагання зробити «ведмежу» послугу і без того сильній команді з Івано-Франківська у складі якої в цьому матчі грали шестеро гравців - бронзових призерів нещодавно завершеного Чемпіонату України з футболу серед дівчат віком до 17 років. Але рахунок є такий як є - 4:1 і ДЮСШ №3 вже можна привітати з перемогою в ДЮФЛ серед дівчат. В паралельному матчі в Рогатині місцева команда ДЮСШ розійшлася миром з Галицькою ДЮСШ 1:1.

В п’ятницю, 2 травня, Надвірнянська ДЮСШ прийматиме Галицьку ДЮСШ, і це для них буде останньою грою в боротьбі за нагороди в цьому сезоні.