Вітаю Вас, Гість · RSS 18.04.2024, 17:17
Головна » 2013 » Вересень » 25 » Історична перемога жіночої збірної WU-15
08:36
Історична перемога жіночої збірної WU-15

Свою першу історичну перемогу здобули сьогодні дівчата наймолодшої збірної України WU-15. В першому з двох запланованих матчі підопічні Сергія Сапронова здолали білоруських футболісток з рахунком 4:1.

Українки швидко заволоділи ініціативою і вже на 8 хвилині матчу забили такий потрібний швидкий гол − Олена Катериніна головую проштовхнула м'яч повз голкіпера гостей.  Цей гол трохи оживив дії білоруських футболісток і вони були близькі до того, щоб зрівняти рахунок, але  впевнено діяла наш голкіпер Ольга Рябовіл.

Однак в противагу гострим моментам наших гостей футболістки в жовтих футболках створили ще дві гольові нагоди. Силами Ірини Рибалкіної  та Наталії Гриб рахунок збільшився до 3:0. Саме так і завершилася перша половина зустрічі.

В другому таймі гра дещо змінила свій малюнок. Збірна Білорусі все частіше почала переходити центр поля, а звідси і почали виникати неприємні моменти біля наших воріт. Один з таких завершився взяттям воріт. Нападник «червоних» Анастасія  Міранович втекла від переслідувачів і скоротила відставання до двох м’ячів. Але через декілька хвилин, під активну підтримку глядачів, свій ядерний постріл продемонструвала капітан нашої збірної Христина Огаркова − встановивши остаточний результат 4:1.

По завершенню матчу, представники тернопільської міської ради нагородили головних тренерів команд почесними подарунками і сувенірами.

Наступний поєдинок ці команди зіграють вже післязавтра, 26 вересня. Початок матчу о 13:00.

Україна WU15 − Білорусь WU15  4:1

Україна:  Рябовол, Петрова (Олійник, 57), Іванова, Дерев’янчук, Татарин, Катериніна (Кумеда, 55), Рибалкіна, Огаркова (к), Струк (Лайщук, 36), Гриб (Черепаня, 61), Пилипчук (Теличко, 32, Павлюк, 65 )

Білорусь: Голуб, Кіянка, Жітко (Аристова, 70), Савко, Виноград (Конева, 53), Пісьменкова (Щербо, 66), Адамович, Бенкевич (Шалупенко, 46), Белобровіна, Кубічна, Мілешкова (Міранович, 49)

Голи:  Катериніна (8), Рибалкіна (22), Гриб (29), Огаркова (67) − Міранович (65)

Переглядів: 486 | Додав: tisha | Рейтинг: 0.0/0