Вітаю Вас, Гість · RSS 30.04.2024, 03:40
Головна » 2023 » Квітень » 25 » Дебютантка
14:14
Дебютантка

Тетяна Лайщук 10 років тому дебютувала у новоствореній збірній України WU15 в міжнародному матчі проти однолітків з Білорусі. Змогла відзначитись забитим м’ячем.

25 квітня 2013 року у Мінську свій перший міжнародний матч в історії зіграла новостворена жіноча збірна України WU15.

Напередодні від’їзду в Білорусі наша збірна провела спаринг проти дівочої команди «АТЕКС». У першому своєму матчі юні українки перемогли дівчат з «Атекс» з рахунком 8:0.
Перед матчем побажати успіхів нової збірної приїхали головний тренер національної жіночої команди України Анатолій Куцев і старший тренер збірної України WU17 Роман Заєв. Вони відзначили дуже важливий крок у розвитку жіночого футболу зі створенням збірної України WU15. Також тренери висловили надію, що дівчата поповнять ряди жіночих збірних команд країни, але для цього їм ще потрібно багато і наполегливо працювати.

Головний тренер збірної − Сергій Сапронов − викликав на збір 20 футболісток:

Воротарі: Каріна Дробіна (ДЮСШ, Умань), Аліна Абрамова (ДЮСШ, Тальне)
Захисники: Тетяна Лайщук (Надвірняночка-ДЮСШ), Ксенія Мельник (ДЮСШ, Умань), Анна Іванова («Торпедочка», Миколаїв), Любов Теличко (Львівська обл.), Наталія Гриб (ДЮСШ, Овруч), Наталія Невоструєва (ДЮСШ, Умань)
Півзахисники: Христина Татарин, Вікторія Дробініна (усі – ДЮСШ № 3, Івано-Франківськ), Дарія Несевра («Торпедочка», Миколаїв), Ольга Деревенчук, Юлія Струк (обидві − “Освіта-Волинянка”, Маневичі), Ірина Рибалкіна («ЦПОР-Донеччанка», Донецьк)
Нападники: Наталія Черепаня (СДЮШОР-16, Київ), Наталія Нерода («Ліцей», Костопіль), Юлія Щербак (ДЮСШ, Тальне), Тетяна Петрова («Ліцей», Костопіль), Анастасія Кумеда, Христина Огаркова (обидві – «ЦПОР-Донеччанка», Донецьк)

Суперницями наших дівчат були однолітки з Білорусі. Гра закінчилася бойовою нічиєю − 4:4.

В першому таймі підопічні Сергія Сапронова виглядали дещо незібрано, чим і скористалися білоруські футболістки. М’яч чотири рази побував у воротах Каріни Дробіної, натомість українки спромоглися відзначитися лише раз.

На другу половину матчу українські футболістки вийшли серйозно налаштованими і володіли ініціативою протягом всього тайму. До кінця гри наші дівчата зрівняли рахунок і, навіть, могли вирвати перемогу, але вдача була на боці господарок. Тож матч, який проходив у форматі два тайми по 35 хвилин, закінчився внічию.

Білорусь WU15 − Україна WU15 – 4:4

25 квітня 2013 – Товариський матч – м.Мінськ

Голи: Гриб 17,40,50, Лайщук 60

Україна: Дробіна, Деревенчук, Іванова, Петрова, Татарин, Огаркова, Рибалкіна, Щербак (Лайщук, 45), Теличко (Кумеда, 41), Гриб, Черепаня (Струк, 42).

Наступний товариський поєдинок українська збірна WU15 провели 27 квітня проти тієї ж самої збірної Білорусі та поступилися з мінімальним рахунком.

Білорусь WU15 – Україна WU15 – 1:0
27 квітня 2013 – Товариський матч – м.Мінськ
Україна: Абрамова, Петрова, Татарин, Деревенчук, Іванова, Рибалкін, Огаркова, Лайщук (Теличко, 45), Кумеда (Черепаня, 50), Струк (Щербак, 30), Гриб.