Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 30.04.2024, 08:13
Головна » 2023 » Травень » 17 » А Ви знаєте яка з команд Надвірнянщини востаннє вигравала чемпіонат області з футболу?
14:52

15 років тому це зробила збірна Надвірнянського  району з футболу складена з студенток Надвірнянського коледжу НТУ.

16-17 травня 2008 року в м. Галичі відбувся чемпіонаті області з футболу серед дівчат віком до 17 років і молодших.На стадіоні «Колос» змагалися команди юних футболісток: Галицького, Косівського, Рожнятівського, Тлумацького та Надвірнянського районів, всього 110 спортсменок. За результатами змагань, перше місце зайняла команда Надвірнянського району (по пенальті переграли фавориток-галичанок), на другому місці команда Галицького району, на третьому місці команда Рожнятівського району. Переможець та призери нагороджені грамотами головного управління у справах молоді і спорту облдержадміністрації. Переможцями стали студентки Надвірнянського коледжу НТУ: Грицюк Надія,Демчук Тетяна,Попович Олеся,Дунець Уляна,Климович Оксана, Дригуб Марія,Цинівська Іванна,Смеречук Мар'яна, Дребот Тетяна,Фуфалько Наталія, Андрусяк Тетяна,Савчин Марія,Типусяк Наталія. Тренер Богдан Пинчук.

Знаковим  стало, що ці перемоги були відзначені на фінальній частині 3-го розіграшу кубка мера Надвірної з міні-футболу,який традиційно проводився в переддень Міжнародного дня захисту дітей. На спортмайданчику стадіону "Нафтовик" команди-фіналісти,присутні глядачі та представники влади змогли відзначити досягнення студенток Надвірнянського коледжу НТУ.

Переглядів: 131 | Додав: tisha | Рейтинг: 0.0/0