Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.09.2019, 20:40
Головна » Архів матеріалів
  24 лютого команда юначок "Автомобіліст" надвірнянського коледжу НТУ(тренер Богдан Пинчук) з"їздила на товариську гру з футзалу до Івано-Франківська з місцевою дівочою ДЮСШ №3 (тренер Олійник Іван).Матч відбувся в ЗШ №24.
   Зіграли команди два тайми по 30 хв.Першими відзначились надвірнянки. Користуючись помилками в обороні господарів поля двічі забила Христина Гладиш. Негрич Вікторія з ДЮСШ №3 один м"яч відквитала,але гості за допомогою Мар"яни Смеречук збільшили знову свою перевагу до двох м"ячів-3:1.Кінець першого тайму надвірнянки провели досить погано,пропустивши три м"ячі від ДЮСШ.Спочатку з штрафного забила Марія Дикун,потім Надія Засідько і Шеремет Наталія вивели господарок уперед.З рахунком 4:3 на користь ДЮСШ №3 перший тайм і закінчився.В другому таймі зробивши вдалі заміни,надвірнянки не знітились,а почали шукати щастя біля чужих воріт.І провівши красиву атаку в три паси,Марія Маслій зрівнює рахунок 4:4.Господарі будь що хотіли виграти ... Читати далі »
Переглядів: 680 | Додав: tisha | Дата: 24.02.2010 | Коментарі (0)

29-30 квітня в місті Надвірна  вперше на території Надвірнянського коледжу НТУ,синтетичній площадці пройшов чемпіонат області з міні-футболу серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації серед дівчат.З 13 можливих учасників,змогли взяти участь тільки сім команд.Це 4 команди з Івано-Франківська: коледж ЛНАУ,ФККК ім. С.Граната,коледж електронних приладів та базовий медичний коледж і ще дві-Калуський політехнічний коледж та КВНЗ Прикарпатський лісогосподарський коледж з Болехова. Команди розділили на дві