Вітаю Вас, Гість · RSS 19.04.2024, 20:25
Головна » 2016 » Вересень » 29 » WU-17: Україна розписала мирову з Сербією
16:09
WU-17: Україна розписала мирову з Сербією

Романа Лукач провела на полі 55 хв.

Дівоча збірна команда України серед гравців віком до 17 років провела свій другий матч у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи 2017 року. Цього разу суперником наших дівчат була команда Сербії – господарки міні-турніру.

Після невдалого старту у матчі з бельгійками юним українкам у матчі проти представниць Балкан будь-що необхідно було набирати залікові пункти, аби розраховувати на подальшу боротьбу за вихід до наступного раунду континентальної першості.

Початок зустрічі пройшов в обопільних атаках, але першими чудову можливість відкрити рахунок мали сербки – Шайнюк у своєму штрафному майданчику збила Фрайтовіч, і арбітр вказала на позначку. Проте Глух зуміла парирувати пенальті від Кардовіч. І далі ще не раз наш голкіпер рятувала свої ворота у першому таймі.

Підопічні Сергія Сапронова також не відсиджувалися в обороні і проводили небезпечні контратаки. Одна з них на останній хвилині першої половини гри виявилася результативною – це Семенюк відкрила лік забитим м’ячам на турнірі.

Але у другому таймі наші суперниці кинули всі сили на те, щоб зрівняти рахунок. І їм це вдалося вже на 50-й хвилині гри. Активна Агбаба завдала влучного удару і відновила паритет на табло. До фінального свистка обидві команди мали чимало нагод, аби вийти переможцем у дуелі, проте рахунок залишився незмінним. Цей результат ще більше загострив боротьбу у нашому квартеті з огляду на те, що румунки створили невеличку сенсацію, перемігши з мінімальним рахунком бельгійок – 1:0.