ЖФК

"Надвірняночка"
Меню сайту


Форма входу


Відео з матчів


Пошук


Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


Архів записів


Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 51


Міні-чат


Друзі сайту
ЖФК Нафтохімік-ДЮСШ №3


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Вітаю Вас, Гість · RSS 20.10.2018, 19:32
Головна » 2018 » Березень » 6 » Тернопіль прийме Чемпіонат України з футболу серед дівчат до 17 років
14:49
Тернопіль прийме Чемпіонат України з футболу серед дівчат до 17 років

05 березня у Будинку футболу відбулося жеребкування Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 17 років у Першій лізі сезону 2018. Змагання відбудуться у період з 02 до 06 квітня у Тернополі.

Під час жеребкування дванадцять команд було розділено на чотири групи, які зіграють по одному матчу між собою. Кращі команди з груп вийдуть до 1/2 фіналу та продовжать боротьбу за отримання двох перепусток до Вищої ліги. Всі інші команди різіграють підсумкові місця у чемпіонаті.



У підсумку жеребкування склалися наступні групи:

Група «А»:
- Збірна Закарпатської області
- Янтарочка, Новояворівськ Львівська область
- ДЮСШ Буг, Сокаль Львівська область


Група «Б»:
- Збірна Тернопільської області
- Збірна Херсонської області
- Збірна Вінницької області


Група «В»:
- ДЮСШ №3, Івано-Франківськ
- Надвірняночка, Надвірна Івано-Франківська область
- Луганочка-Спартак, Луганська область


Група «Г»:
- Збірна Житомирської області
- Збірна Одеської області
- Збірна Хмельницької області


До вашої уваги календар
Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 15 років у Першій лізі.
Зазначимо, що для команд: ДЮСШ №3, збірних Тернопільської, Житомирської та Закарпатської областей дата приїзду та поселення - 03 квітня 2018.


Повний календар матчів:
1 тур - 02 квітня

Янтарочка - ДЮСШ Буг
Зб. Херсонської обл. - Зб. Вінницької обл.
Надвірняночка - Луганочка-Спартак

Зб. Одеської обл. - Зб. Хмельницької обл.

2 тур - 03 квітня
ДЮСШ Буг - Зб. Закарпатської обл.
Зб. Вінницької обл. - Зб. Тернопільської обл.
Луганочка-Спартак - ДЮСШ №3
Зб. Хмельницької обл. - Зб. Житомирської обл.

3 тур-
04 квітня
Зб. Закарпатської обл. - Янтарочка
Зб. Тернопільської обл. - Зб. Херсонської обл.
ДЮСШ №3 - Надвірняночка
Зб. Житомирської обл. - Зб. Одеської обл.

05 квітня - матчі плей-офф
За 1-4 місця
1А - 1B
1Б - 1Г

За 5-8 місця
2А - 2B
2Б - 2Г

За 9 -12 місця

3А - 3B
3Б - 3Г


06 квітня


Матч за 11 місце
Матч за 9 місце
Матч за 7 місце

Матч за 5 місце

Матч за 3 місце
Фінал

Переглядів: 103 | Додав: tisha | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Безкоштовний хостинг uCoz