Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 03.05.2024, 12:55
Головна » 2013 » Лютий » 19 » Срібло на першому міні-футбольному турнірі "Граємо за Україну разом!"
02:21
Срібло на першому міні-футбольному турнірі "Граємо за Україну разом!"
   На фінальній частині "Надвірняночка-ДЮСШ"м.Надвірна відділу освіти РДА(директор ДЮСШ Ярослав Петрішак)знову не дорахувалась гравців.Не могли допомогти команді,гарно відігравши в Рогатині,Вікторія Красілич та Христина Зорійчук,але натомість поїхали в обласний центр Марта Жбакова, Христина Семенюк,Василина Ткачук та Тетяна Андрусяк.Також були побоювання щодо кіпера Катерини Яворської,яка травмувалась на зональних змаганнях,але вона також змогла вийти на майданчик і стати в рамку воріт у ФОК м.Івано-Франківськ.Перший матч,як виявилось по закінченню турніру,став маленьким фіналом переможців зональних етапів,двох найкращих команд Прикарпаття насьогодні.Надвірнянки спочатку відкрили рахунок,забивши курйозний гол.Скористалась неузгодженістю дій воротаря і захисників ДЮСШ №3 Тетяна Мельничук.1:0-непоганий початок для гостей.Подвоїти рахунок могла Мирослава Шовгенюк,але виручила кіпер івано-франківчанок.В середині тайму захист команди з райцентру,діявши до того бездоганно,почав давати збої.Відбивши один гострий випад,капітулювали у другому-1:1.Перед закінченням першого тайму команди створили ще по одному гольовому моменту.Але,якщо господарі своє не упустили то сильний удар Тетяни Мельничук прийшовся у стійку воріт.2:1-після першого тайму.Другий тайм команди провели більш відкрито,діявши на зустрічних курсах.І якщо івано-франківській команді вдавалось успішно відбивати атаки гостей то у останніх це виходило не дуже.Ще двічі прийшлося виймати круглого з воріт надвірнянській команді.Супермомент мала Мельничук,вийшовши один на один з кіпером,але остання зіграла надійно.І на останніх хвилинах стійка стала на заваді ДЮСШ №3 збільшити свою перевагу.4:1-рахунок цікавого напруженого першого матчу фінального турніру.В другому матчі зіграли Рожнятівська та Рогатинська ДЮСШ.Матч проходив не менш напружено ніж попередній,адже кожній з команд хотілося почати фінальну частину з перемоги. Підопічні Степана Ковальчука змогли першими відкрити рахунок у матчі,але втримати його не змогли.В другому таймі настирлива команда з Опілля спочатку зрівнює рахунок,а потім і виходить уперед.Закінчувався матч безуспішними атаками команди з Рожнятова.2:1-три очки здобуває команда з Рогатина.Наступний матч провели представники Рогатина і Надвірної.Володіючи перевагою на початку матчу надвірнянки створили досить моментів щоб відкрити рахунок у матчі.Могла забивати двічі Мельничук і по моменту мали Лайщук та Шовгенюк.Але перша осмислена атака команди з Рогатина завершилась взяттям воріт після удару №13-1:0.Правда відразу перехопила м"яч в центрі Мирослава Шовгенюк і віддала,як виявилось, гольову передачу на Тетяну Лайщук,яка відігравши останнього захисника,чітким ударом в нижній кут воріт зрівнює рахунок-1:1.Під кінець першого тайму знову марнує момент Мельничук,з вигідної позиції пробила повз ворота,а тринадцятка Рогатина ще двічі могла забивати,але її удари впевнено парирувала Яворська.Нічийний рахунок після першого тайму. На початку другого тайму вдало відбирає у суперника м"яч Шовгенюк і знову віддає передачу на свого капітана,який протягнувши м"яча до воріт суперника не залишає йому жодного шансу.2:1-вже на користь "Надвірняночки-ДЮСШ".Черговий момент створює Мельничук,але кіпер Марія Сікан сміливо парирує потужний удар.Рогатинці відповіли своїм моментом,розігравши красиву комбінацію, але на завершальному етапі не влучили у майже пусті ворота.Але таки забила Надвірна свій третій м"яч.Мельничук відібрала м"яч біля своїх воріт і віддала передачу на Лайщук,яка не схибила.Закінчувався матч моментами футболісток з Надвірної. Спочатку удар Лайщук відбила Сікан,потім стійка допомогла їй же після удару Мельничук і останній момент не використала знову Тетяна Лайщук з вигідної позиції перекинувши м"яч через воротаря але й вище поперечки.3:1-результат на користь команди з Надвірної.Наступний матч зіграли ДЮСШ №3 та Рожнятіська ДЮСШ. Команда Івана Олійника не мала з суперником ніяких проблем про що свідчить і рахунок матчу 7:0  на користь франківчанок.Передостанній матч проводили "Надвірняночка-ДЮСШ" та Рожнятів.Тетяна Мельничук потужним ударом майже на початку матчу відкриває рахунок,але рожнятівські футболістки змогли майже відразу відігратись-1:1.Одразу потому Мельничук чудовим пасом виводить на ударну позицію Лайщук,але пробити кіпера вона не змогла.Три моменти мала активна Тетяна Барановська з Рожнятова,але відмінно зіграла на останньому рубежі Катерина Яворська, нейтралізуючи удари капітана суперників.Попри те,що суперник з Рожнятова заволодів ініціативою,капітан надвірнянок Тетяна Мельничук змогла організувати контрвипад,вивівши на ворота суперників Мирославу Шовгенюк, яка таки пробила кіпера.Під кінець тайму суперники ще раз обмінялися моментами,знову зіграла на висоті Яворська,а Мельничук не змогла з вигідної позиції збільшити хиткий рахунок.2:1-після першого тайму цікавого матчу.В другому таймі тренер надвірнянок провів заміни,випустивши на поле,юних Анну Дем"янець та Роману Лукач.Остання зробила передачу на Тетяну Лайщук,яка красивим дальнім ударом у дев"ятку збільшила перевагу в рахунку.Юна парочка Дем"янець та Лукач організувала свій гольовий момент.,але удар Роми відбила воротар Рожнятова.В кінці другого тайму рожнятівські спортсменки таки організували атаку на ворота суперників і змогли скоротити відставання у рахунку,але на більше їх не вистачило.3:2-рахунок вивів надвірнянок на другу позицію,а Рожнятів залишився останнім-четвертим. Хочеться відмітити,що на полі майже без заміни,з користю для команди провела технічна Марта Жбакова,яка також могла забити м"яч,але пробиваючи в один дотик по воротам суперника, влучила у воротаря.Виходила на заміну і успішно стримувала атаки суперника її однокласниця Яна Тріщук.Завершували фінальну частину Рогатин і Івано-Франківськ. Спочатку ще дівчата з райцентру витримували тиск більш іменитого суперника,але потім все частіше почали помилятись при обороні своїх воріт і пропускати м"ячі.За весь матч їх набралось п"ятеро,але колектив Ярослава Галяна старався атакувати,комбінуючи на половині поля суперників,але не вийшло.В підсумку Рогатинська ДЮСШ посіла третє місце,що,як для дебютанта обласних змагань можна вважати досить пристойним результатом.По завершенню матчу відбулося нагородження.ДЮСШ №3 отримала кубок, грамоту і медалі,призери-"Надвірняночка-ДЮСШ" і Рогатинська ДЮСШ- медалі і грамоту,команда Рожнятівської ДЮСШ-грамоту.Також були нагороджені грамотами і пам"ятними призами кращі гравці. Воротар-Марія Сікан(Рогатинська ДЮСШ),захисник-Тетяна Барановська(Рожнятівська ДЮСШ),нападник-Тетяна Мельничук("Надвірняночка-ДЮСШ"),бомбардир-Любов Мохнач(Івано-Франківська ДЮСШ №3).Значно посприяв виступу команди начальник відділу освіти РДА Михайло Васильович Винник.

***

Успішні дії капітана "Надвірняночка-ДЮСШ" Тетяни Мельничук не пройшли не поміченими для головного тренера вищолігової професійної команди "Нафтохімік"Калуш Миколи Пристая,який запросив молоде дарування на підготовчо-тренувальні збори іменитої команди,яка з 23 по 28 лютого планує виступити на другому зимовому чемпіонаті України з футболу,який пройде в м.Маріуполь і можливо в майбутньому Тетяна зможе стати в нагоді команді майстрів.
Переглядів: 620 | Додав: tisha | Рейтинг: 0.0/0