Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 29.03.2024, 16:09
Головна » 2017 » Серпень » 24 » Півфінали чемпіонату України серед дівочих команд WU-17 у Першій лізі
09:06
Півфінали чемпіонату України серед дівочих команд WU-17 у Першій лізі

У День Незалежності України, 24 серпня у селищі Голоби, що на Волині, відбулися півфінальні матчі чемпіонату України серед дівочих команд WU-17 у Першій лізі.

Першими на футбольне поле вийшли івано-франківська «Надвірняночка» та господар змагань - «Ковельчанка». Команда з Волині одразу захопила ініціативу у матчі та розпочала шукати ключі від воріт Яни Тріщук. На 13-й хвилині гри волинянкам вдалася швидка атака, в ході якої Романа Лукач збила у власному штрафному майданчику нападника «Ковельчанки», і арбітр вказав на «позначку». Одинадцятиметровий вдало реалізувала Дарина Мякота. Ще до перерви зусиллями Юлії Бажан, яка на швидкості втекла від захисників, «ковельчанки» зуміли подвоїти рахунок на табло.

У другому таймі футболістки з Надвірної кинули всі сили аби відігратися і вже на початку другої половини зустрічі мали скорочувати рахунок до мінімуму, коли Карабінович з вбивчої позиції пробила мимо вже порожніх воріт. Після такого «дзвіночка» господарки відсунули гру від власних воріт і майстерно «засушили» хід матчу, довівши поєдинок до перемоги.

«Надвірняночка» (Надвірна) – «Ковельчанка» (Волинська обл.) – 0:2

Голи: Д. Мякота (13 з пен.), Бажан (21)

У наступній півфінальній парі зустрічалися львівські «Карпати» та івано-франківська ДЮСШ №3. Цей поєдинок тримав глядачів у напруженні аж до фінального свистка. Було помітно, що обидві команди, бажаючи будь-що перемогти, ретельно вивчила одна одну й тому не поспішали форсувати події. Невеличку перевагу мали львів’янки, які з рештою і перемогли завдяки єдиному м’ячу, який за 10 хвилин до завершення матчу після подачі кутового забила Олена Тарасенко. До гольового «стандарту» привели вдалі дії Діани-Дарини Цень, яка небезпечно пробивала низом, але воротар номінальних гостей зуміла перевести м’яч на кутовий, який у підсумку і став вирішальним. Отже, важка, але заслужена перемога «Карпат», які у фіналі змагань зустрінуться з «Ковельчанкою». Ця гра відбудеться 25 серпня о 10:00. Матч за третє місце, в якому гратимуть «Надвірняночка» та ДЮСШ №3, також пройде цього дня, але годиною раніше.

ФК «Карпати» (Львів) – ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) – 1:0

Гол: Тарасенко (40)