Вітаю Вас, Гість · RSS 23.04.2024, 21:10
Головна » 2014 » Лютий » 17 » Юні надвірнянки вперше стають кращими футзалістками Прикарпаття!+відео
01:40
Юні надвірнянки вперше стають кращими футзалістками Прикарпаття!+відео

Під егідою Івано-Франківської обласної федерації футболу та за сприяння асоціації міні-футболу в Івано-Франківській області на Прикарпатті пройшли футзальні змагання серед дівчат 1999 р.н. і молодші під девізом "Граємо за Україну разом!".Це дійство вже відбувається другий рік поспіль.Торік у дебютних змаганнях взяло участь 6 команд,а призерами стали футзалістки обласного центру,Надвірної та Рогатина.Цьогоріч взяло участь вже 9 команд.На зональних змаганнях в Рогатині і Городенці виступили крім команд-господарів представники спортивних шкіл Калуського району,Галича,Косова, Тисмениці, Надвірної та дві команди представляли обласну ДЮСШ №3.Не мали проблем з виходом до фінальних змагань надвірнянки та перша команда ДЮСШ №3,а от за друге прохідне місце боротьба була ще та.Тільки за додатковими показниками,а саме кращою різницею забитих і пропущених м"ячів,господарів зон (дівчат з Рогатина і Городенки) до фіналу не пустили галицькі і косівські спортсменки.А сама фінальна частина відбулася у Івано-Франківську,в спортивному залі ЗОШ №24.
В півфіналах фаворити змагань команди з Івано-Франківська та Надвірної впевнено переграли представників з Косова та Галича.
В напруженому матчі за третє місце влучні удари Марії Савчук та Діани Лаврук принесли мінімальну перемогу косівчанкам з рахунком 2:1.
А у фіналі розгорнувся справжнісінький футзальний трилер.Хронологія подій:
На 1 хв гравчиня господарок Надія Бойчук відкрила рахунок в матчі 1:0.На 3 хв все та ж Надія Бойчук вивела передачою на ударну позицію Кароліну Нагорняк,але остання поцілила у стійку воріт гостей.На 8 хв все таки
повторна комбінація пройшла і Кароліна збільшує перевагу ДЮСШ  №3 в рахунку 2:0.Але за дві наступні хвилини надвірнянки встановлюють паритет.На 9 хв Анна Дем"янець поборовшись скорочує відрив у рахунку 2:1.На 10 хв Марта Жбакова,підключившись до атаки зрівнює шанси у матчі 2:2.На 11 хв після потужного удару Христини Татарин,м"яч добила у ворота Кароліна Нагорняк, виводячи свою команду знову вперед 3:2.Але останнє
слово в 1 таймі було за надвірнянками.Знову поборовшись на ударну позицію вийшла Анна Дем"янець і пробила невідпорно у нижній кут воріт господарів-3:3 після першого напруженого тайму і команди пішли на перерву.
На 1 хв другого тайму капітан надвірнянок Тетяна Лайщук перехоплює м"яч,який невдало ввела воротар господарів,але останній вдалося виправити свою помилку і нейтралізувати удар представниці райцентру.На 5 хв знову гості марнують свій момент:простріл на дальній стійці не замикає влучно Марта Жбакова,лише стійка рятує ДЮСШ №3,через хвилину знову Жбакова пробила по воротах,але кіпер забрала м"яча в руки.На 7 хв Христина Татарин могла із вигідного штрафного пробити і влучніше,але попала тільки в стінку гравців суперника.На 10 хв команда з обласного центру розіграла стандартну вже комбінацію після помилки захисників гостей.Надія Бойчук вивела точною передачею Кароліну Нагорняк і остання знову виводить свою команду вперед 4:3.Але надвірнянки таки відігрались вчетверте.Капітан гостей Тетяна Лайщук вивела на ворота суперзабивну сьогодні Анну Дем"янець( в підсумку вона засмучувала сьогодні суперників 7 разів),яка вколотила м"яч у сітку воріт ДЮСШ №3.Неймовірно-4:4!.На 13 хв після розіграшу кутового таж сама Тетяна Лайщук пробила в кількох сантиметрах від стійки воріт суперника.І зразу ж івано-франківська команда відповіла своїм моментом,але Кароліна Нагорняк його не
реалізувала.І на останніх секундах другого тайму суперники встигли змарнували ще по моменту. Мали шанси забити Тетяна Лайщук та Надія Бойчук,але не склалось.Нічийний рахунок 4:4 зафіксував свисток арбітра в основний час
матчу,який переможця так і не виявив.Довелося командам з"ясовувати стосунки в футзальній лотереї, післяматчевих шестиметрових штафних ударах.Першими пробивали господарі: капітан Христина Татарин забила капітану гостей Тетяні Лайщук,яка стала в рамку воріт.Наступний удар надвірнянки Яни Тріщук прийшовся у стійку воріт суперника.Але потім господарі більше вже не забивали.Наступні чотири удари у виконанні Лесі Васильків, Кароліни Нагорняк,Надії Бойчук та Людмили Лесів парирувала капітан гостей.У надвірнянок ще раз не забила Анна Дем"янець,але удари Роми Лукач і Марти Жбакової були влучними.Отож 2:1 по пенальті і юні надвірнянки стають вперше переможцями цих обласних змагань.

Нагородження проводили заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Василь Андрійович Луцький та виконавчий директор асоціації футзалу Івано-Франківської області Ігор Іванович Овчар.
Третій призер ДЮСШ Косів та другий призер ДЮСШ №3 Івано-Франківськ отримали чудові медалі,а переможець команда ДЮСШ Надвірна крім медалей отримала ще й красень кубок.
Крім того були нагороджені кращі гравці футзального чемпіонату Прикарпаття. Кращим воротарем визнали Наталію Луців з ДЮСШ Галич,кращим гравцем турніру стала капітан ДЮСШ №3 Христина Татарин,а кращим бомбардиром змагань стала надвірнянка Яна Тріщук.Всі вони отримали пам"ятні відзнаки.

За переможців команду ДЮСШ Надвірна виступали:капітан Тетяна Лайщук,Яна Тріщук,Марта Жбакова,Анна
Дем"янець,Рома Лукач,Марія Ільків,Дарина Ільків, Наталія Тимінська,Вікторія Ткачук,Софія Івасик,Христина Букатюк,Софія Дем"янчук.

Другий призер ДЮСШ №3 м.Івано-Франківськ виступала в такому складі:капітан Христина Татарин,Кароліна Нагорняк,Людмила Лесів,Надія Бойчук,Мар"яна Демчук,Леся Васильків,Оксана Стасишин.

Третій призер ДЮСШ Косів представляли:капітан Діана Лаврук,Арсенич Вікторія,Савчук Марія,Кіцелюк Соломія, Дудюк Роксолана,Геник Христина,Мазурак Романа,Данилюк Юлія,Геник Оксана,Геник Любов.