Вітаю Вас, Гість · RSS 24.04.2024, 08:34
Головна » Архів матеріалів
В.О президента АМФУ Сорочику Ю
голові комітету жіночого футзалу Завальному В Д

Команди учасники Чемпіонату та першості України з жіночого футзалу звертаються до Вас з пропозиціями та побажаннями щодо подальшої діяльності та розвитку жіночого та дівочого футзалу .

1.Враховуючи ставлення до жіночого футзалу з боку меценатів та відсутність підтримки з боку спортивних державних структур , а також те , що команди самі забезпечують оплату суддівства , інколи самі закуповують нагородну атрибутику ; вносимо пропозицію зменшити оплату внесків (на даний час команди не в силі сплачувати діючі внески) та зробити диференційований підхід до внесків команд на участь у змаганнях Чемпіонату та першостях України серед дівчат у вікових категоріях:

а). Старша вікова категорія -- 600,0 грн.

б). Середня вікова категорія -- 450,0грн.

в). Молодша вікова категорія –250,0грн (або взагалі відмінити)

На думку більшості команд -- це дасть ... Читати далі »
Переглядів: 535 | Додав: tisha | Дата: 18.12.2012 | Коментарі (0)

В останні місяці 2012 року новим керівництвом Федерації футболу України було зроблено чимало важливих кроків для прискорення розвитку жіночого футболу та формування більш насиченого графіку змагань на наступний рік.

25 жовтня, у Будинку футболу відбулася зустріч представників УЄФА Давіда Петріашвілі та Емми Сайкс з керівництвом Федерації футболу, темою якої стали нагальні питання розвитку жіночого футболу в Україні. У підсумку Союз європейських футбольних асоціацій вирішив надати підтримку Всеукраїнському футбольному фестивалю «Даруймо радість дітям!», який відбудеться наступного року.

Важливими кроками нового керівництва у напрямку розвитку жіночого футболу стало фінансування фінальної частини чемпіонату України серед дівочих команд 1998/99 років народження, що проходив у м. Червоний Лиман Донецької області, та ... Читати далі »

Переглядів: 466 | Додав: tisha | Дата: 10.12.2012 | Коментарі (0)

1 грудня - 22 роки виповнюється Марію Дисько!

5 грудня - 13 років виповнюється Олександрі Федюк!

10 грудня - 15 років виповнюється Катерині Яворській!

12 грудня - 18 років виповнюється  Андріяні Глушман!

16 грудня - ... Читати далі »

Переглядів: 467 | Додав: tisha | Дата: 30.11.2012 | Коментарі (0)

група "А"

1-тур,13 жовтня,субота,11:00

Галицька ДЮСШ 8:0 Рогатинська ДЮСШ
(Андрухів В.4,16,28,29,43,Озарко Л.15,Жердєва І.18,Головата Н.47)

" ... Читати далі »
Переглядів: 505 | Додав: tisha | Дата: 05.11.2012 | Коментарі (0)

4 листопада - 19 років виповнюється Богданні Андрійович!

12 листопада - 18 років виповнюється  Любов Дребот!

13 листопада - 12 років виповнюється Мар"яні Дячук !

29 листопада - 12 років виповнюється  Ганні Василишин!

&nbs ... Читати далі »

Переглядів: 725 | Додав: tisha | Дата: 01.11.2012 | Коментарі (0)

"Надвірняночка" провела свій останній матч першого кола ДЮФЛО на стадіоні с.Стримба 27 жовтня.В гості приїхала друга команда ДЮСШ №3 з Івано-Франківська.На початку матчу
господарки діловито насіли на ворота супротивника,створюючи величезну купу моментів,але м"яч вперто не йшов у ціль.Аж на 8 хв капітан надвірнянської команди Тетяна Мельничук
вдало підробивши кулястого,невідпорно пробила по воротах,відкриваючи рахунок в матчі-1:0. Маже через хвилину,зробивши рейд по свому флангу, зблизившись з кіпером,вдало пробила
в ближній кут надактивна Тетяна Лайщук-2:0.На 17 хв матчу,використавши вдалий навіс,чудової в той день Ірини Чубернат,розібралася з захисниками та воротарем Мирослава Шовгенюк, забиваючи свій перший офіційний гол за надвірнянську команду-3:0.По перерві ще двічі розписались у воротах команди з обласного центру.Після чудової комбінації,з пасу Чубернат відзначилась ще раз капітан команди Тетяна Мельничук,а переможну крапку в матчі з пасу вже капітана постав ... Читати далі »
Переглядів: 721 | Додав: tisha | Дата: 29.10.2012 | Коментарі (0)

Переглядів: 507 | Додав: tisha | Дата: 23.10.2012 | Коментарі (0)

20 жовтня відбулись два матчі в групі "Б" ДЮФЛО.На серафинецькому стадіоні,що на Городенківщині,місцева команда приймала гостей з Надвірної.Два влучні удари,один з штрафного, капітана "Надвірняночки" Тетяни Мельничук вирішили долю зустрічі.У господарів був один стовідсотковий момент в другому таймі.Городенківська футболістка із штрафного пробила в кількох сантиметрах від хрестовини воріт гостей.2:0-перемога гостей.В іншому матчі калушанки на полі ЗОШ №6 приймали івано-франківських футболісток.Змогли першими забити гол в матчі,але переможний рахунок не втримали.В другому таймі ДЮСШ №3-2 забили у відповідь.Матч так і завершився з рахунком 1:1.

ДЮФЛО 2012-2013 рр.

група "Б"

Городенківська ДЮСШ 0:2"Надвірняночка"

1."Надвірнян ... Читати далі »
Переглядів: 453 | Додав: tisha | Дата: 21.10.2012 | Коментарі (0)

В суботу 20 жовтня відбудеться другий тур в ДЮФЛ області серед дівчат 1996 р.н. і молодші.
В групі "А" матчів не буде.Рогатин ДЮСШ-відпочиває,а матч Івано-Франківська ДЮСШ №3-1-Галицька ДЮСШ перенесено орієнтовно на 3 листопада.
В групі "Б" мають відбутись два матчі:

Городенківська ДЮСШ-"Надвірняночка"

Калуська ДЮСШ-Івано-Франківська ДЮСШ №3-2

Переглядів: 535 | Додав: tisha | Дата: 19.10.2012 | Коментарі (0)

В середу 17 жовтня "Надвірняночка"(гравці 1996 р.н. і молодші) провела другий контрольний поєдинок на стадіоні "Нафтовик" з хлопчиками Надвірнянської ДЮСШ (гравці 2000 р.н. і молодші).
Матч завершився з рахунком 3:2 на користь дівчат,тепер дубль зробила Тетяна Лайщук,один з пенальті,який заробила активна Мирослава Шовгенюк та Анна Дем"янець забила переможний третій м"яч.В суботу 20 жовтня надвірнянські футболістки в 2-турі ДЮФЛО гостюватимуть у Городенці.
Переглядів: 499 | Додав: tisha | Дата: 17.10.2012 | Коментарі (0)