Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 28.03.2024, 18:32
Головна » 2016 » Вересень » 27

Наша Романа відіграла повністю весь матч.

Дівоча збірна команда України серед гравців віком до 17 років стартувала у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи 2017 року. Стартовий поєдинок підопічних Сапронова на цій стадії змагань виявився, на жаль, невдалим: українки поступилися бельгійкам з рахунком 0:4.

Ще в першому таймі наші дівчата пропустили одразу три м’ячі: дублем спочатку відзначилася Якобс з інтервалом у дві хвилини, і ще одного разу Кнапен вразила ворота Глух з одинадцятиметрової позначки.

Після перерви «синьо-жовті» трохи вирівняли гру, але на 54-й хвилині матчу знову пропустили черговий гол. Цього разу Петрі після передачі Тисяк вписала свої ім’я на табло. В кінцівці поєдинку підопічні Сапронова намагалися віднайти бодай момент, аби вразити ворота бельгійок, але зустріч так і завершилась перемогою суперниць – 0:4.