Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.04.2024, 08:16
Головна » 2019 » Лютий » 5 » 1-й чемпіонат Богородчанського району з футзалу серед дівчат відбувся!
16:53
1-й чемпіонат Богородчанського району з футзалу серед дівчат відбувся!

Нажаль в категорії до 15 років взяли участь тільки дві команди з Богрівки та Космача
Богрівка 6:1 Космач
голи:Зорійчук Вікторія, Проців Марія-3,Красілич Вероніка-2 - Кецман Марта

Тож перемогу здобула як і у змаганнях із футболу торік команда Руслани Красілич - Богрівка НВК в складі:Гугняк Лілія, Проців Марія, Зорійчук Вікторія, Слободанюк Юлія, Рудяк Христина, Красілич Вероніка, Гуцуляк Марія, Брицька Христина. Команда була відзначена чудовим кубком та грамотами.
Гравці срібного призера змагань - Космацької гімназії була пошанована грамотами:капітан команди-Кецман Марта, гравці-Бойчук Уляна, Мартинець Анастасія, Кабалюк Наталія, Кецман Софія, Херманюк Тетяна, Полєва Єлизавета, Глубіцька Уляна.

В старшій групі змагання пройшли цікавіше адже боролись всі чотири команди:
півфінал: Дзвиняч 4:0 Старуня (голи: Сапіжак Христина, Карабінович Романія-3)
півфінал:Пороги 4:3 Старі Богородчани(голи:Ілона Дроздюк, Ірина Гнидюк-2,Струк Діана - Максимів Вікторія - 3)
матч за 3-є місце:Старуня 9:1 Старі Богородчани (голи:Геник Марія, Ярема Тетяна-7, Ліська Вікторія - Максимів Вікторія)

фінал:Дзвиняч 4:1 Пороги (голи:Карабінович Романія-3, Бойчук Юлія - Струк Діана)

Отже 4 місце посіла команда ЗОШ Старі Богородчани:Гарбуз Оксана, Ткачук Маряна, Проць Андріана, Еберле Анна, Білусяк Діана, Максимів Вікторія, Бурдилюк Христина, Балан Анна
Бронзовими призерами стала команда Старунського НВК:капітан команди-Тетяна Ярема, гравці-Геник Марія, Мельник Вікторія, Григорук Маряна, Демич Ірина, Гриців Вікторія, Ліська Вікторія, Грицак Діана.
Срібло завоювала команда Порогівської ЗОШ:Дроздюк Ілона, Струк Діана, Гнидюк Ірина, Веркалець Іванна, Фуфалько Наталія, Пащак Ірина, Стефанчук Діана, Вірстюк Володимира.
Переможцем стала, повторивши минулорічний успіх у великому футболі - команда Дзвиняцького ліцею:капітан команди - Романія Карабінович, гравці-Ващук Людмила, Бойчук Юлія, Сапіжак Христина, Клебан Софія, Іванків Ірина, Резолюта Катерина, Веркалець Анастасія.
Всі призери змагань отримали грамоти, а переможець - чудовий кубок.

Кращі бомбардири змагань у своїх вікових категоріях, а саме Проців Марія (Богрівка) та Тетяна Ярема(Старуня) отримали з рук Романа Балаша його минулорічну видану працю "Славна історія Підгірського футболу".

Також мякою іграшкою була відзначена наймолодший учасник змагань - Єлизавета Бабінська.
За підтримку та сприяння у проведенні змагань дівчата висловлють подяку депутату обласної ради Святославу Никоровичу.

Переглядів: 459 | Додав: tisha | Рейтинг: 0.0/0